Wynajem sali Wrocław

Nasza oferta zawiera trzy sale, przeznaczone na spotkania biznesowe oraz szkolenia.W klimatyzowanych salach, wyposażonych w ekrany LCD lub projektor oraz dostęp do internetu, bez trudu przedstawisz szkolenie czy prezentację.

Sala Biznesowa

Pierwsza z naszych sal jest idealna dla spotkań biznesowych dla maksymalnie sześciu osób. To idealna sala na spotkanie z kontrahentem, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych czy mediacji. Nasza sala w centrum Wrocławia to idealne miejsce, na spotkania biznesowe Twojej firmy.

Prestiżowy adres, nasze doświadczenie i najwyższa jakosć obsługi to klucz do zorganizowania skutecznego spotkania. Specjalizujemy się także w profesjonalnej obsłudze rekrutacji.

Cały dzień (10h) 500zł netto
1 godzina 65 zł netto

Sala Szkoleniowa

Nasza druga propozycja do sala szkoleniowa, doskonale dostosowana do organizacji warsztatów, szkoleń, kursów lub konferencji. W wersji komfortowej jest w stanie zmieścić 12-15 osób przy jednym stole, natomiast w układzie kinowym pomieści nawet do 20 osób. Miły nastrój wnętrza w połączeniu z profesjonalną obsługą spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferujemy również możliwość skorzystania z miejsc do pracy w przestrzeni coworkingowej IdeaPlace oraz wynajęcia indywidualnych biur.

Cały dzień (10h) 750zł netto
1 godzina 90 zł netto

Możliwość zamówienia serwisu kawowego oraz lunchu w pobliskiej restauracji.
Serwis kawowy light – woda, soki, kawa, herbata – 17 zł netto/osoba
Serwis kawowy sweet – woda, soki, kawa, herbata, kruche ciastka – 20 zł netto/osoba
Lunch od 30 zł netto /osoba

Możliwość rezerwacji sal również w weekendy.

Jutta Hutch Executive Assistant

Jutta Hutsch
Executive Assistant
Mail: office@ideaprestige.eu
Tel. :+48 71 3409 200

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie.

IdeaPrestige
Pl. Solny 15
50-062 Wrocław
tel. +48 71 34 09 220
fax. +48 71 34 09 201
mail: office@ideaprestige.eu