Sala szkoleniowa Wrocław – Ideaprestige

W odpowiedzi na oczekiwania Naszych Klientów do naszej oferty dodaliśmy również drugą sale – salę szkoleniową, która dostosowana jest do większej grupy osób uczestniczących na spotkaniu czy też szkolenia.

Dzięki naszej prestiżowej lokalizacji sala szkoleniowa w centrum Wrocławia to ogromny atut każdego szkolenia czy spotkania z klientem.
Nasza sala przeznaczona jest na organizację wszelkiego rodzaju warsztatów, szkoleń, kursów, burz mózgów, czy też konferencji dla maksymalnie dwudziestu osób.

Ze względu na jej komfortowe warunki, tak jak w przypadku pierwszej mniejszej sali biznesowej można przeprowadzić w niej spotkanie z kontrahentami, rozmowę kwalifikacyjną, mediację, negocjacje czy też zorganizować zjazdy branżowe. Udostępniana jest również na spotkania z klientami i sesje mentorskie oraz coachingowe.

Sala wyposażona jest we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji wymienionych wyżej spotkań. Dzięki temu, iż jest ona przestrzenna można dostosować ułożenie stołów i krzeseł do rodzaju przeprowadzonego spotkania.

Sala jest klimatyzowana i wyposażona w projektor oraz ekran. Wysoki standard wnętrz oraz profesjonalna obsługa zapewnią sukces w przygotowaniu ważnych spotkań, a także wideokonferencji, które pomogą profesjonalnie zaprezentować Twoją firmę.

Sala może być ustawiona w układzie teatralnym, wtedy może pomieścić około 20 osób, jak również w układzie “U” lub jeden wspólny stół. W układzie “U” lub jeden wspólny stół, aby warunki pozostały komfortowe można pomieścić maksymalnie 14 osób. Ustawienie teatralne idealne jest do spotkań w których nie ma potrzeby tworzenia notatek. Stoły ułożone w literę “U” lub jeden wspólny stół to idealne rozwiązanie , kiedy uczestnicy spotkania powinni się widzieć , takie rozwiązanie jest najlepsze podczas bardziej formalnych spotkań, umożliwia łatwiejszą komunikację.

Tak jak w przypadku naszej innej sali – sali biznesowej nie musisz wynajmować miejsca do pracy w przestrzenie coworkingowej Idea Place, aby skorzystać z sali szkoleniowej. Rezerwacji wstępnej można dokonać na naszej stronie lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego biura pod numerem 71 3409200.

Dajemy możliwość wynajęcia sali w tygodniu i w weekendy. W cenie wynajmu otrzymujesz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu, flipchart oraz obsługę recepcyjną Twoich gości. Odpłatnie można wynająć projektor multimedialny.wraz z ekranem. Istnieje również możliwość zamówienia serwisu kawowego, który uzupełniany jest na bieżąco. Przy dłuższym szkoleniu / konferencji pomagamy także zorganizować wyjście na lunch do polecanej przez nas restauracji, zlokalizowanej maksymalnie 50 metrów od naszego budynku.

Anulowania rezerwacji sali bezkosztowo można dokonać na 2 dni przed planowaną imprezą.
Wynajem naszej sali szkoleniowej w samym sercu Wrocławia daje możliwość przeprowadzenia różnego rodzaju szkoleń, które pomoże Twojej firmie w rozwoju, a dzięki naszemu doświadczenie i najwyższej jakości świadczonych usług I profesjonalnemu wsparciu Recepcji, zapewnimy pełną satysfakcję Twoich Gości.