• Polski
  • English
  • Deutsch

Wyobraź sobie świat, w którym możesz pracować, gdzie tylko chcesz, a pieniądze, które przeznaczasz na prowadzenie biura, możesz zaoszczędzić i sprawić sobie za nie np. wymarzone wakacje.
Brzmi interesująco? To może najwyższy czas zainteresować się ofertą e-biura? Taka usługa polega na pełnym outsourcingu obsługi biurowej, co sprawia, że firma nie musi przebywać w stałym miejscu. Jej popularność ciągle wzrasta i jeżeli zastanawiasz się, czy podjąć się tego stylu pracy to teraz jest na to idealny moment! A żeby ułatwić Ci tę decyzję, przygotowaliśmy listę pięciu sytuacji, na które wirtualne biuro jest idealnym rozwiązaniem.
Odnajdujesz się, w którymś z tych opisów? To oznaka, że e-biuro jest odpowiedzią właśnie na Twoje potrzeby!

Pracujesz w 99,9% zdalnie

Jedyne, czego potrzebujesz do pracy to twój laptop? A może nic nie pobudza Cię do działania tak jak kubek gorącej kawy w ulubionej kawiarni? Jedyne, do czego tak naprawdę potrzebujesz przestrzeni biurowej to stałe wsparcie administracyjne, które zajmie się za Ciebie podstawowymi kwestiami i jest zawsze dostępne, sporadyczne spotkania biznesowe albo możliwość zmiany otoczenia na przestrzeń coworkingową? – wirtualne biuro przychodzi z pomocą w postaci dostępu do przestrzeni biurowej na każdą potrzebę. Możesz nadal pracować, gdzie chcesz, a dodatkowo masz stałe biuro w ekonomicznej wersji, w której za usługi płacisz tylko wtedy, gdy z nich korzystasz.

Podróże małe i duże

Często wyjeżdżasz i przeważnie pracujesz w podróży, lub jesteś pracodawcą, który otwiera oddział w nowym mieście – pojawia się więc pytanie, gdzie ma się znaleźć siedziba Twojej firmy? Odpowiedź jest prosta, skorzystaj z e-biura! Możesz przebywać na drugim końcu świata i wygodnie odbierać powiadomienia o korespondencji, przychodzącej na renomowany adres w mieście, gdzie zarejestrujesz również swoją firmę oraz skorzystać z pomocy wirtualnych asystentów. Warunkiem jest tylko dostęp do internetu 😉

Prywatny adres nie wchodzi w grę

Nie oszukujmy się, jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku, to adres domowy raczej nie pomoże Ci go zbudować, nawet jeśli to tam zamierzasz rzeczywiście pracować. A może po prostu nie chcesz, żeby w ogólnodostępnym rejestrze CEIDG lub KRS widniał twój adres prywatny, lub właściciel wynajmowanego przez Ciebie mieszkania nie jest skory się na to zgodzić? Nieważne, który powód wybierzesz, wirtualne biuro będzie profesjonalnym rozwiązaniem dla każdego z nich! Zarejestruj firmę pod prestiżowym adresem w mieście, a pracuj tam, gdzie będzie Ci najwygodniej.

Nie masz czasu lub ochoty na prowadzenie biura

Jeżeli chcesz skupić się w pełni na rozwijaniu firmy i nie masz czasu lub głowy do obowiązków biurowych, to nie martw się, możesz zająć się tym, co przynosi Ci satysfakcję i rozwój. Pracami administracyjnymi zajmie się profesjonalna kadra, a Ty rozwijaj swoją firmę.

Kiełkujący biznes