• Polski
 • English
 • Deutsch

Coworking, sale biznesowe, biura flex – biura tymczasowe mogą przybierać różną formę, zależnie od tego czego akurat potrzebujesz. Łączy jednak jedna wspólna cecha, brak zobowiązań.

Czym jest elastyczne biuro tymczasowe?

Jeżeli Twoja firma przenosi się do nowej lokalizacji we Wrocławiu, zakłada nowy oddział w Polsce albo sam potrzebujesz zmienić miejsce pracy, to w centrum miasta, pod szyldem IdeaPlace znajdziesz idealną tymczasową przestrzeń do pracy.

Biura tymczasowe to w pełni wyposażona, profesjonalna przestrzeń biurowa, którą wyróżniają elastyczne warunki najmu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wynająć biurko w przestrzeni coworkingowej typu open space,  jak również zamkniętą przestrzeń z dostępem tylko dla Ciebie i Twoich pracowników.

Są one prostym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy firma potrzebuje przestrzeni do pracy na krótki okres i niosą za sobą wiele zalet, takich jak możliwość zredukowania kosztów związanych z wynajmem przestrzeni biurowej, wygodną i prestiżową lokalizację w centrum miasta oraz profesjonalną, czy też przystosowaną specjalnie do pracy przestrzeń. 

Wynajmując biuro tymczasowe, mimo iż płacisz jedynie za wynajętą powierzchnię, dostajesz również dostęp do przestrzeni wspólnych, w których znajduje się aneks z nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty, a także dostęp do sekretariatu, któremu możesz oddelegować podstawowe sprawy administracyjne i  który przyjmie oraz obsłuży gości odwiedzających Twoją firmę. 

Możesz w pełni poświęcić się swojej pracy, ponieważ to my dbamy o to, by zapewnić Ci serwis sprzątający, wszelkiego typu naprawy, czy sprawnie działający internet. W efekcie nie musisz zawierać długofalowych umów z dodatkowymi podmiotami, komasując zobowiązania do jednej umowy tylko z nami. Wynajem biura tymczasowego w IdeaPlace jest usługą kompleksową, którą chcemy zapewnić Ci pełen komfort pracy.

Dla kogo jest biuro tymczasowe?

Nadal zastanawiasz się, czy biuro tymczasowe to na pewno coś dla Ciebie? Osobiście uważamy, że każdy przedsiębiorca pracujący zdalnie powinien sprawdzić ten styl pracy, korzystając, chociażby z bezpłatnego dnia testowego w przestrzeni coworkingowej. Być może odnajdzie w nim wygodną alternatywę lub nawet swoje stałe miejsce pracy. 

Aby ułatwić Twoją decyzję i rozwiać wszelkie wątpliwości przygotowaliśmy najczęściej występujące scenariusze motywacji, w ramach których biuro tymczasowe jest rozwiązaniem idealnym.

 • Zagraniczny oddział
  Twoja firma planuje otworzyć oddział w Polsce i potrzebuje kompleksowej obsługi ze wsparciem pracowników na miejscu? Korzystając z naszych biur serwisowanych, zyskujesz nie tylko przestrzeń do pracy, ale również opiekę naszego wykwalifikowanego zespołu, który zapewni Ci pomoc w zakupie sprzętu lub koordynowaniu całego procesu zakładania oddziału firmy w Polsce, dzięki czemu możesz komfortowo zarządzać nią na odległość.
 • Dynamicznie rozwijający się zespół
  Jeżeli potrzebujesz elastycznego rozwiązania, ponieważ Twój zespół stale się rozwija i nie wiesz jeszcze, ile ostatecznie będziesz potrzebować miejsc do pracy, wybierz na siedzibę swojej firmy IdeaPlace. Usługę wynajmu biura serwisowanego stale dopasowujemy do Twoich potrzeb, więc w ramach dostępnych powierzchni jesteśmy w stanie zmienić Twoje biuro na większą lub mniejszą przestrzeń jeżeli będziesz miał taką potrzebę.
 • Zespół pracujący w trybie rotacyjnym i dążący do optymalizacji kosztów
  Nie musisz utrzymywać biura niezależnie od tego czy stale w nim przebywasz! Wynajmując biuro tymczasowe, płacisz jedynie za to, z czego korzystasz. Wynajem biurka w przestrzeni coworkingowej rozliczany jest według ilości zakupionych dni, natomiast biuro serwisowane obejmuje miesięczną opłatę za wynajem powierzchni. Wszystkie pozostałe usługi, jak korzystanie z urządzeń biurowych czy sal spotkań są dla Ciebie zawsze dostępne, ale rozliczane jedynie według ich zużycia.
 • Osoby pracujące w podróży
  Nie oszukujmy się, pokój hotelowy lub kawiarnia nie każdemu odpowiada jako miejsce pracy. Jeżeli akurat odwiedzasz Wrocław i potrzebujesz profesjonalnej przestrzeni z dostępem do szybkiego internetu oraz urządzeń biurowych, skorzystaj z naszej przestrzeni coworkingowej. IdeaPlace znajduje się w ścisłym centrum, co gwarantuje wygodny dojazd z każdej części miasta oraz szeroki wybór barów i restauracji w okolicy. Jeżeli będziesz mieć ochotę wyskoczyć na lunch, nie musisz daleko szukać, a jeżeli wystarczy Ci aromatyczna kawa, nasz ekspres jest dostępny bez ograniczeń.
 • Osoby, które potrzebują alternatywnego miejsca pracy
  Twoja firma przeszła na home office? Twojemu mieszkaniu daleko do komfortowego stanowiska pracy? Nie masz w nim miejsca lub czujesz, że bez przerwy coś Cię rozprasza? A może zazwyczaj pracujesz w domu, ale akurat w tym tygodniu Twój sąsiad postanowił rozpocząć remont, co nie pozwala Ci skupić się na zadaniach lub masz awarię internetu? Idealnym rozwiązaniem każdego z tych problemów będzie biuro tymczasowe, a konkretnie coworking. Biurko możesz wynająć w każdej chwili i na dowolny okres, nie podpisując z nami żadnej umowy. Zero ograniczeń i pełna dostępność.
 • Firmy zmieniające lokalizacje
  Jeżeli Twoja firma jest w trakcie przeprowadzki i w międzyczasie potrzebujesz miejsca do pracy, zapewnimy Ci w pełni wyposażoną przestrzeń, bez długoterminowych zobowiązań. Wynajmując biuro tymczasowe, możliwe jest zawarcie umowy czasowej, więc bez problemu możesz wynająć przestrzeń zarówno na rok jak i na miesiąc czy nawet tydzień i nie przejmować się zbędnymi zobowiązaniami.

Któryś z wymienionych scenariuszy pasuje obecnie do Twojej sytuacji? Odpowiadając na to pytanie twierdząco, najem biura serwisowanego jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Kompleksowa obsługa biznesowa

Biuro tymczasowe jest elastyczną usługą, którą możemy dopasować nawet do najbardziej wymagających potrzeb. To nie tylko przestrzeń do pracy, ale również dostęp do profesjonalnych urządzeń biurowych, pełne wsparcie administracyjne, sale biznesowe oraz dostęp do społeczności IdeaPlace, czyli szansa pozyskania cennych kontaktów i wartościowego networkingu.

Biuro tymczasowe dostępne jest dla każdego i wbrew swojej nazwie może stać się również Twoim stałym miejscem pracy.

Warto o niej pamiętać kiedy poszukujesz alternatywnego miejsca do pracy lub zwyczajnie zależy Ci na elastyczności, optymalizacji kosztów i minimalizacji zobowiązań.

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o biurach tymczasowych lub masz jakieś pytania? Odwiedź naszą stronę internetową https://ideaplace.pl/ lub skontaktuj się z nami. Chętnie Cię poznamy i odpowiemy na wszystkie interesujące Cię kwestie.