• Polski
  • English
  • Deutsch

Wirtualne biuro, to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu. Kierowana jest do przedsiębiorców, potrzebujących elastycznych rozwiązań dla zapewnienia sobie pełnej swobody pracy.

W ofercie wirtualnego biura można spotkać udogodnienia takie jak np. prestiżowy adres do rejestracji firmy, dostęp do specjalistów w postaci prawników, księgowych oraz tłumaczy czy profesjonalny sekretariat odciążający przedsiębiorcę od prac administracyjnych lub dostęp do sal konferencyjnych.

Pozostaje jednak pytanie, ile taki komfort kosztuje?

Ceny wirtualnego biura są bardzo różne. Zaczynające się od kilkudziesięciu złotych, a kończące na czterocyfrowych liczbach.
Od czego to tak naprawdę zależy? Odpowiedź jest prosta, od zawartości pakietu, prestiżu lokalizacji oraz poziomu profesjonalizmu i jakości świadczonych usług. 

Wirtualne biuro w swojej oryginalnej formie funkcjonowało i w wielu miejscach nadal funkcjonuje, jedynie jako adres do rejestracji firmy i odbioru korespondencji. W tej chwili jest to jednak model najbardziej podstawowy i najbardziej ubogi, z racji czego dostępny jest on w niektórych przypadkach nawet już od kilkudziesięciu złotych, co przekłada się jednak znacznie na jakość świadczonych usług i doświadczenia towarzyszące korzystaniu z nich. 

Jednakże od tego momentu zawartość oferty wirtualnego biura zaczyna się powiększać, a wraz z nią rosną i ceny. Firmy stają na głowie, aby rozwijać ideę e-biura i coraz mocniej przekształcać ją w realne biuro, znajdujące się po prostu w sferze wirtualnej. 

Oferta IdeaPrestige jest jednak bogata nie tylko w kwestii zakresu świadczonych usług i elastycznych rozwiązań, ale jest ona również gwarancją wiarygodności i pełni profesjonalizmu. Usługi świadczone są przez firmę mogącą pochwalić się długoletnim doświadczeniem w pracy z firmami o różnej wielkości, zarówno polskimi jak i zagranicznymi oraz zaufaniem instytucji publicznych, a wysoce wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby dopasować ofertę do osobistych potrzeb każdego klienta. Tak skonstruowana usługa kierowana jest przede wszystkim do zespołów oraz przedsiębiorców, którym zależy na posiadaniu pełnego, profesjonalnego zaplecza biurowego, ale również elastycznego dostępu do miejsca pracy w otoczeniu zaufanej firmy na wysokim poziomie. IdeaPrestige, jak wskazuje jej nazwa, pragnie zagwarantować swoim klientom, nie najprostszą usługę, a właśnie komfort oraz prestiż.

Jeśli więc rozważamy skorzystanie z usługi wirtualnego biura, przy jego wyborze należy dokładnie sprawdzić oferty oraz zadać sobie pytanie, czego tak naprawdę potrzebujemy? Czy będzie to tylko profesjonalny adres do rejestracji nowo zakładanej działalności? Może usprawnienie odbioru korespondencji podczas częstych podróży? Zakup usługi w firmie, która reprezentuje wysoki poziom i której możemy zaufać, a może profesjonalna przestrzeń biurowa z pełnym zapleczem wyspecjalizowanego zespołu, dostępna w każdym miejscu oraz dająca możliwość wygodniej pracy zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej? 

Poszukując wirtualnego biura we Wrocławiu, możesz zyskać nie tylko prestiżowy adres w centrum miasta, ale i również pełen pakiet usług, złożony z wirtualnego asystenta, profesjonalnego zaplecza recepcyjnego, które odciąży Cię od żmudnych prac administracyjnych, dostępu do sal konferencyjnych i przestrzeni coworkingowej oraz wielu innych udogodnień, mających na celu zapewnienie profesjonalnej, prestiżowej oraz wygodnej przestrzeni do pracy, w otoczeniu uczucia komfortu i spokoju, że Twoja firma jest w dobrych rękach.

Jeżeli czujesz się zainteresowany tematem wirtualnego biura i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, skontaktuj się z nami i sam przekonaj się, jak możemy o Ciebie zadbać!