Kim jesteśmy?

IdeaPlace to przede wszystkim ludzie. Razem kreujemy to miejsce i jego atmosferę. Poznaj nas i nasze wartości.
Ewa Rogoż

Ewa Rogoż

Właścicielka

Jutta Hutsch-Kasprzyk

Jutta Hutsch-Kasprzyk

Operations Director

Ewa Rogoż

Ewa znana jest głównie z tego, że otworzyła pierwsze we Wrocławiu profesjonalne biuro coworkingowe – IdeaPlace.

Jednak zanim stworzyła to miejsce, zbierała doświadczenie w firmie headhunterskiej Signium International, gdzie przez 10 lat zajowała pozycję Office Managera. Dodatkowo Ewa zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami.

Ewa ukończyła Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz podyplomowye studia z Zarządzani i Wyceny Nieruchomości na Politechnice Wrocławskiej.

W 2016 roku została laureatką konkursu ?30 Kreatywnych Wrocławia? w kategorii biznes w 2016 roku.
W 2018 także została laureatką konkursu ?Ladybusiness Awards? w 2018 roku.

Dla Wrocławia z pasją

Przez wiele lat jej działaniom przyświecał główny cel – zbudowanie we Wrocławiu społeczności, która wzajemnie wspiera się w rozbudowywaniu wrocławskiego ducha przedsiębiorczości. Dzięki temu zbudowała sieć kontaktów biznesowych oraz zdobyła wiedzę, która pozwala jej dziś wspierać młodych przedsiębiorców swoją wiedzą, a także usługami oferowanymi w IdeaPlace.

Konsekwentnie realizując swoje plany była także pomysłodawczynią i organizatorką wielu eventów we Wrocławiu, na których wiele osób mogło rozwijać swoją wiedzę i wymieniać się doświadczeniami. Wśród tych eventów znajdują się m.in. Wrocławskie Dni Coworkingu, Światowy Tygodzień Przedsiębiorczości oraz Światowy Tygodzień Coworkingu ? Jellyweek we Wrocławiu.

Swoją energię i swoje serce poświęciła także pomocy wrocławskiej Fundacji Hobbit. Należy do zespołu odpowiedzialnego za gromadzenie funduszy na budowę żaglowca, który jest częścią projektu szkoleniowego dla młodzieży pt: ?Wiatr w żagle?.

Wrocław to jej miasto i czuje się odpowiedzialna za jego rozwój i rozwój młodych, ambitnych i kreatywnych mieszkańców. Właśnie dlatego jest jedną z inicjatorów #RushWRO – inicjatywy, której głównym celem jest integracja środowisk kreatywnych i technologicznych we Wrocławiu.

Kim jesteśmy?

IdeaPrestige powstało w roku 2011 w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich firm, dla których ważna jest minimalizacja kosztów prowadzenia biura przy jednoczesnym rozwoju własnego biznesu.

Cenimy sobie profesjonalizm i dbamy o poufność. Zależy nam na tworzeniu pozytywnego wizerunku klienta, co z pewnością ułatwia posiadanie biura w prestiżowej lokalizacji. Plac Solny 15 znajduje się w samym centrum miasta – tuż przy wrocławskim Rynku.

Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, zatem tworzymy przestrzeń networkingową, sprzyjającą zdobywaniu nowych kontaktów biznesowych i skutecznemu rozwojowi firmy.

Kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych usług, wśród których znajdują się:

 

  • wirtualne biuro wraz z obsługą korespondencji,
  • wynajem sal biznesowych,
  • wynajem sal szkoleniowych.
wirtualny adres we wrocławiu