Zarejestruj firmę w sercu Wrocławia

Idea Prestige to wirtualne biuro i siedziba wielu biznesów. Oferuje możliwość rejestracji firmy pod swoim prestiżowym adresem, pełną obsługę biurową i przestrzeń do spotkań przedsiębiorców i freelancerów.

Skontaktuj się z nami

Pomagamy rozwinąć skrzydła przedsiębiorcom

Sprawdź co zyskasz, korzystając z wirtualnego biura

Prestiżowy adres firmy

Znajdujemy się w samym centrum Wrocławia, na placu Solnym 15. Możesz użyć naszego adresu do  rejestracji swojej firmy, jako adres korespondencyjny oraz do celów wizerunkowych np. w materiałach reklamowych.

Firmowy numer telefonu

Udostępniamy indywidualny, stacjonarny numer telefonu, z możliwością przekierowania go na wskazany przez Ciebie numer. Dzięki temu Twoja firma wygląda wiarygodnie, a Twój prywatny numer pozostaje w kręgu osób zaufanych.

Obsługa korespondencji

Odbieramy i przekazujemy Ci przychodzącą korespondencję w dogodny dla Ciebie sposób: mailem, faxem lub osobiście. Terminowo otrzymasz informację o nowo przychodzącej poczcie lub przesyłce.

Pomoc asystencka

Umawianie spotkań, dokonanie rezerwacji biletów lotniczych czy załatwianie pilnych spraw w urzędach zajmuje wiele godzin. Dbając o Twój czas, proponujemy kompleksową obsługę sekretariatu i wsparcie profesjonalnych asystentek.

Księgowość

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

Wirtualne biuro pomoże Ci zoptymalizować Twój biznes

Do współpracy szczególnie zapraszamy

;

Startupowców, pragnących zminimalizować koszty prowadzenia działalności

;

Właścicieli małych i średnich firm, którzy nie potrzebują wynajmować przestrzeni biurowej

;
Freelancerów, dla których ważny jest dobry adres firmowy i miejsce na krótkie spotkania z klientami
;
Specjalistów z sektora IT, pracujących na umowie B2B

IdeaPrestige to nie tylko wirtualne biuro

To również miejsce dla rozwoju Twojego biznesu

Oddajemy do dyspozycji trzy klimatyzowane sale, mogące pomieścić od 6 do 20 osób. Z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować szkolenie, rekrutację, prezentację Twoich usług czy spotkanie biznesowe.

Posiadamy indywidualne miejsca do pracy we wspólnej przestrzeni. Freelancerzy, programiści i przedsiębiorcy, którzy u nas pracują wspierają się nawzajem i wymieniają doświadczeniami zawodowymi.

Współpracujemy m.in. z kancelariami prawnymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi i specjalistami ds. marketingu. Nasze kontakty biznesowe pozwolą Ci szybko dotrzeć do sprawdzonych specjalistów.

Oferujemy fachową pomoc prawno-podatkową związaną z procesem zakładania spółek. Zadbamy o dopełnienie formalności i będziemy do Twojej dyspozycji aż do zakończenia procesu rejestracji spółki w urzędach.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, zadzwoń tel. 880 600 717 lub po prostu zapraszamy na pyszną kawę!

Jutta Hutch Executive Assistant

10 + 11 =