Oferta sal na wynajem

Nasze sale:

Sala Biznesowa

Pierwsza z naszych sal jest idealna na spotkania biznesowe dla maksymalnie sześciu osób. To rewelacyjne miejsce na spotkanie z kontrahentem, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych czy mediacji. Sprawdzi się również na spotkania biznesowe Twojej firmy.

Sala Treningowa

Nasza druga propozycja do sala szkoleniowa, doskonale dostosowana do organizacji warsztatów, szkoleń, kursów lub konferencji. W wersji komfortowej jest w stanie zmieścić 12-14 osób przy jednym stole, natomiast w układzie kinowym pomieści nawet do 24 osób. 

 

Sala Biznesowa II

Kolejna propozycja na spotkania biznesowe to salka przeszklona dla 5 osób. Profesjonalny szyk, owalny stół i klimatyzacja zapewniają wygodne warunki dla trudnych i długich spotkań. 

Sala Konferencyjna

Największa sala mieści nawet do 30 osób. Zależnie od Waszych potrzeb możemy ułożyć stoły w jednym z 5 układów. Potrzebujesz sali na szkolenie dla większej grupy? Zapraszamy!

Sala Szkoleniowa

Jedna z naszych najbardziej rozpoznawalnych salek to salka coworkingowa. W ciągu dnia spełnia funkcję dodatkowej sali dla naszych coworkerów. Organizujesz otwarte wydarzenie? Zachęcamy do wynajmu sali, którą wrocławianie już dobrze znają!

Serwis kawowy

Możliwość zamówienia serwisu kawowego dla Ciebie i Twoich gości.

MINI

woda, soki, kawa, herbata

17 PLN

za osobę

MAXI

woda, soki, kawa, herbata, kruche ciastka

20 PLN

za osobę

LUNCH

dwudaniowy

25 PLN

za osobę

Wynajmij salę!

8 + 3 =

IdeaPlace

Plac Solny 15
50-062 Wrocław

Otwarte:

Pon-Pt: 8:00 – 18:00
Sob i Nd: zamknięte

Zadzwoń:

+48 71 34 09 200