Wynajmij salę konferencyjną lub szkoleniową w samym centrum Wrocławia

Nasza oferta zawiera trzy sale przeznaczone na spotkania biznesowe oraz szkolenia.

  • klimatyzowane pomieszczenia
  • sale wyposażone w ekrany LCD lub projektory
  • dostęp do internetu na terenie całego obiektu

Nasze sale zapewniają idealne warunki do przeprowadzenia Twoich spotkań, szkoleń, warsztatów, konferencji, czy wykładów. Zapraszamy do zorganizowania ich w naszyb biurze!

Sala Biznesowa

Pierwsza z naszych sal jest idealna na spotkania biznesowe dla maksymalnie sześciu osób. To rewelacyjne miejsce na spotkanie z kontrahentem, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych czy mediacji. Sprawdzi się również na spotkania biznesowe Twojej firmy.

Jej niewątpliwym atutem jest lokalizacja w samym centrum Wrocławia. Prestiżowy adres, nasze doświadczenie i najwyższa jakość obsługi to klucz do zorganizowania skutecznego spotkania. Specjalizujemy się także w profesjonalnej obsłudze rekrutacji.

Cały dzień (10h) 500zł netto
1 godzina 65 zł netto

Sala Szkoleniowa

Nasza druga propozycja do sala szkoleniowa, doskonale dostosowana do organizacji warsztatów, szkoleń, kursów lub konferencji. W wersji komfortowej jest w stanie zmieścić 12-15 osób przy jednym stole, natomiast w układzie kinowym pomieści nawet do 20 osób. Miły nastrój wnętrza w połączeniu z profesjonalną obsługą spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferujemy również możliwość skorzystania z miejsc do pracy w przestrzeni coworkingowej IdeaPlace oraz wynajęcia indywidualnych biur. Umożliwiamy również weekendowy wynajem sali. Wrocław, a w szczególności rynek, to dogodne miejsce na spotkania biznesowe. Zaproś klientów i pracowników pod prestiżowy adres w samym sercu miasta.

Cały dzień (10h) 750zł netto
1 godzina 90 zł netto

Możliwość zamówienia serwisu kawowego oraz lunchu w pobliskiej restauracji.
Serwis kawowy light – woda, soki, kawa, herbata – 17 zł netto/osoba
Serwis kawowy sweet – woda, soki, kawa, herbata, kruche ciastka – 20 zł netto/osoba
Lunch od 30 zł netto /osoba

Możliwość rezerwacji sal również w weekendy.

IdeaPrestige pomoże Ci rozwinąć biznes i zapewni komfortowe warunki do pracy w centrum miasta. Zapraszamy do kontaktu – możliwy całodniowy lub kilkugodzinny wynajem sali. Wrocław, Pl. Solny 15

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie.

IdeaPrestige
Pl. Solny 15
50-062 Wrocław
tel. +48 71 34 09 220
fax. +48 71 34 09 201
mail: office@ideaprestige.eu