Oferta sal na wynajem

Nasze sale:

Sala Biznesowa

Pierwsza z naszych sal jest idealna na spotkania biznesowe dla maksymalnie sześciu osób. To rewelacyjne miejsce na spotkanie z kontrahentem, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych czy mediacji. Sprawdzi się również na spotkania biznesowe Twojej firmy.

Sala Treningowa

Nasza druga propozycja do sala szkoleniowa, doskonale dostosowana do organizacji warsztatów, szkoleń, kursów lub konferencji. W wersji komfortowej jest w stanie zmieścić 12-14 osób przy jednym stole, natomiast w układzie kinowym pomieści nawet do 24 osób. 

 

Sala Biznesowa II

Kolejna propozycja na spotkania biznesowe to salka przeszklona dla 5 osób. Profesjonalny szyk, owalny stół i klimatyzacja zapewniają wygodne warunki dla trudnych i długich spotkań. 

Sala Konferencyjna

Największa sala mieści nawet do 30 osób. Zależnie od Waszych potrzeb możemy ułożyć stoły w jednym z 5 układów. Potrzebujesz sali na szkolenie dla większej grupy? Zapraszamy!

Sala Szkoleniowa

Jedna z naszych najbardziej rozpoznawalnych salek to salka coworkingowa. W ciągu dnia spełnia funkcję dodatkowej sali dla naszych coworkerów. Organizujesz otwarte wydarzenie? Zachęcamy do wynajmu sali, którą wrocławianie już dobrze znają!

Serwis kawowy

Możliwość zamówienia serwisu kawowego dla Ciebie i Twoich gości.

MINI

woda, soki, kawa, herbata

17 PLN

za osobę

MAXI

woda, soki, kawa, herbata, kruche ciastka

20 PLN

za osobę

LUNCH

dwudaniowy

25 PLN

za osobę

Wynajmij salę!

13 + 9 =

IdeaPlace

Plac Solny 15
50-062 Wrocław

Otwarte:

Pon-Pt: 8:00 – 18:00
Sob i Nd: zamknięte

Zadzwoń:

+48 71 34 09 200