Oferta sal na wynajem

Sala Biznesowa

Pierwsza z naszych sal jest idealna na spotkania biznesowe dla maksymalnie sześciu osób. To rewelacyjne miejsce na spotkanie z kontrahentem, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych czy mediacji. Sprawdzi się również na spotkania biznesowe Twojej firmy.

Sala Treningowa

Nasza druga propozycja do sala szkoleniowa, doskonale dostosowana do organizacji warsztatów, szkoleń, kursów lub konferencji. W wersji komfortowej jest w stanie zmieścić 12-14 osób przy jednym stole, natomiast w układzie kinowym pomieści nawet do 24 osób. 

 

Sala Biznesowa II

Kolejna propozycja na spotkania biznesowe to salka przeszklona dla 5 osób. Profesjonalny szyk, owalny stół i klimatyzacja zapewniają wygodne warunki dla trudnych i długich spotkań. 

Sala Konferencyjna

Największa sala mieści nawet do 30 osób. Zależnie od Waszych potrzeb możemy ułożyć stoły w jednym z 5 układów. Potrzebujesz sali na szkolenie dla większej grupy? Zapraszamy!

Sala Szkoleniowa

Jedna z naszych najbardziej rozpoznawalnych salek to salka coworkingowa. W ciągu dnia spełnia funkcję dodatkowej sali dla naszych coworkerów. Organizujesz otwarte wydarzenie? Zachęcamy do wynajmu sali, którą wrocławianie już dobrze znają!

Serwis kawowy

Możliwość zamówienia serwisu kawowego dla Ciebie i Twoich gości.

MINI

woda, soki, kawa, herbata

17 PLN

za osobę

MAXI

woda, soki, kawa, herbata, kruche ciastka

20 PLN

za osobę

LUNCH

dwudaniowy

25 PLN

za osobę

Wynajmij salę!

6 + 8 =

IdeaPlace

Plac Solny 15
50-062 Wrocław

Otwarte:

Pon-Pt: 8:00 – 18:00
Sob i Nd: zamknięte

Zadzwoń:

+48 71 34 09 200

Sale szkoleniowe Wrocław

Jesteś przedstawicielem firmy, która pragnie zorganizować szkolenie dla swoich pracowników lub klientów? A może należysz do organizacji pozarządowej, która organizuje event w postaci konferencji lub warsztatów? Kimkolwiek jesteś, odetchnij, skup się na samym wydarzeniu, a my zajmiemy się resztą.

Sale szkoleniowe, to nie tylko pomieszczenia na wynajem. To kompleksowa usługa.

Korzystając z oferty IdeaPlace, otrzymasz dostęp do profesjonalnych, w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal szkoleniowych w samym sercu Wrocławia. Posiadamy zarówno sale biznesowe, idealne dla mniejszych zespołów, do przeprowadzenia spotkania, wideokonferencji czy po prostu służące w roli biura do pracy, jak i wielkowymiarowe sale szkoleniowe, które zależnie od układu mogą pomieścić nawet do 30 osób. Jest to doskonały wybór przy organizacji większego wydarzenia, takiego jak prelekcje czy warsztaty. 

Sale szkoleniowe, tak jak i towarzyszące im usługi, są dopasowywane do potrzeb klienta. W ich wnętrzu czekać może zależnie od Twoich wymagań przygotowane uprzednio wyposażenie, w takim układzie, jakiego potrzebujesz oraz zawarte w cenie flipchart i projektor. Poza odpowiednio przygotowanym pomieszczeniem, które zapewni pełny komfort pracy prowadzącemu i uczestnikom, usługa wynajmu sali obejmuje również profesjonalną obsługę Twoich gości oraz serwis kawowy, składający się z ciepłych i zimnych napoi, a także zależnie od wymagań lekkich przekąsek czy owoców. Co więcej, jeżeli masz taką potrzebę, z chęcią zajmiemy się również rezerwacją miejsca na lunch i przygotowaniem dla Ciebie specjalnej oferty dań. Sale szkoleniowe to kompleksowa usługa, która ma na celu ściągnąć część ciężaru z barków organizatora. Chodzi o to, abyś mógł skupić się w pełni na samym wydarzeniu, a jego organizację i obsługę pozostawić w dobrych, sprawdzonych rękach. Brzmi nieźle?

Kiedy już wiemy, czym są sale szkoleniowe, pozostawać może jeszcze jedno pytanie.

Dla kogo są sale szkoleniowe?

Każda z naszych sal zaprojektowana jest pod inne potrzeby. Posiadamy mniejsze sale, mieszczące grupy do sześciu osób zgromadzonych przy wspólnym stole. Są one idealnym wyborem na szkolenia indywidualne lub spotkania w kameralnym gronie. 

Z kolei nasze pozostałe sale szkoleniowe pomieścić mogą nawet do 30 osób i zaprojektowane są z myślą o większych wydarzeniach typu szkolenia, prelekcje, wykłady, czy konferencje. Można w nich w wygodny sposób przedstawić prezentację przy pomocy udostępnionego przez nas projektora, jak również przeprowadzić egzamin. Układ wyposażenia dostosujemy do Twoich wymagań. 

Nasze sale dostępne są niezależnie od dnia tygodnia, więc jeżeli termin Twojego wydarzenia przypada na weekend, również z przyjemnością Cię ugościmy! 

Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że naszą ofertę sal szkoleniowych kierujemy do każdej firmy, zespołu czy organizacji. Jeśli tylko ilość Twoich gości nie przekracza 30 osób, sprostamy każdemu wymaganiu. Nasz profesjonalny zespół zorganizuje dla Ciebie idealne miejsce na spotkanie w samym centrum Wrocławia oraz w pełni zadba o Twoich gości, m.in. serwując aromatyczną kawę, czy organizując lunch w pobliskiej restauracji. 

Sale szkoleniowe są zatem idealnym wyborem na każdy rodzaj spotkania, czy to zawierające prezentację multimedialną, wykład, ale również zajęcia IT, ponieważ, pomieszczenia wyposażone są w odpowiednią infrastrukturę elektryczną oraz sieciową z dostępem do szybkiego i stabilnego łącza internetowego. 

Wybór naszego miejsca to gwarancja wysokiej jakości obsługi, wygody oraz prestiżowej lokalizacji. Skontaktuj się z nami i wspólnie zorganizujmy wydarzenie, którego Twoi goście nie zapomną!