Sala biznesowa

Odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku w swojej ofercie posiadamy małą salę biznesową.
Jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest ona na spotkania biznesowe dla maksymalnie sześciu osób.
Idealna jest na spotkania z kontrahentami, zjazdy branżowe, ale także na przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej, czy mediacji. Przeznaczona jest również na kameralne spotkania z klientami, szkolenia dla małej grupy osób, czy na sesje coachingowe. Można zorganizować na niej zebranie i zaprosić innych na burze mózgów. Zmiana wystroju sprzyja kreatywnemu myśleniu dlatego stworzyliśmy warunki sprzyjające pracy twórczej, która w codziennych warunkach bywa ciężka, a wszystkie dotychczasowe pomysły zostały już zrealizowane.

wirtualny adres we wrocławiu

Nasza sala w samym sercu Wrocławia to idealne miejsce, które pomoże rozwinąć się Twojej firmie i wesprze Twój biznes. Wynajem sali we Wrocławiu pod prestiżowym adresem sprzyja dobremu wizerunkowi ale też komfortowym warunkom do pracy.

Sala wyposażona jest we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji wymienionych spotkań. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom wyposażyliśmy ją w telewizor LCD oraz flipchart z papierem i pisakami, na którym można zapisać nowo powstałe pomysły i przemyślenia.

Nasze doświadczenie i najwyższa jakoś świadczonych usług to klucz do zorganizowania profesjonalnego spotkania. Nie musisz wynajmować miejsca do pracy w Idea Place, żeby skorzystać z sali. Rezerwacji wstępnej możesz dokonać na naszej stronie lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego biura.

Masz możliwość wynajęcia sali na cały dzień (10h). Jeżeli jednak potrzebujesz miejsca tylko na krótkie spotkanie i nie wiesz dokładnie ile czasu ono potrwa, a chcesz by było profesjonalne możesz wynająć ją również na godziny.

W cenie wynajmu otrzymujesz nieograniczony dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu oraz obsługę recepcyjną Twoich gości ale też serwis kawowy do spotkań dla maksymalnie 6 osób.

Przez te udogodnienia nie musisz martwić się sprawami organizacyjnymi- są one po naszej stronie. Możesz dokonać bezpłatnego odwołania rezerwacji sali na 2 dni przed planowanym spotkaniem.
Dajemy możliwość profesjonalnego zaprezentowania Twojej firmy i przeprowadzenia spotkania na najwyższym poziomie, ale również gwarancję fachowej obsługi. Zapewniamy wszystkim klientom miłą i przyjazną atmosferę. Wpływa ona pozytywnie na swobodę osób uczestniczących na spotkaniu. Dzięki temu wynajem sali we Wrocławiu w dogodnej lokalizacji sprawia, że obiekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

wirtualny adres we wrocławiu