Sala biznesowa

Co oferujemy:

Wyposażenie konferencyjne

Projektory lub monitory LCD. Dostęp do wi-fi

Świetna lokalizacja

Samo centrum Wrocławia, łatwy dojazd i wiele restauracji w okolicy.

Klimatyzacja

Tworzymy komfortowe warunki pracy dla twórczej i kreatywnej pracy.

Profesjonalny sekretariat

Przez cały czas korzystania z sal masz gwarantowane wsparcie recepcji.

Serwis kawowy

Możliwość zamówienia serwisu kawowego dla Ciebie i Twoich gości.

Weekendowa dostępność

Nasze sale są dostępne cały tydzień, łącznie z weekendami.

Sala biznesowa 

Wygodna sala dla 12 osób (24 w układzie kinowym) z widokiem na ulicę Szajnochy i gmach dawnej Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego. Sala znajduje się w spokojnym skrzydle IdeaPlace  i jest idealna na warsztaty i szkolenia. Zadbaj o dobrą atmosferę pracy i wybierz naszą salę!

Wspólny stół

6 miejsc siedzących

Cennik

1 godzina

65 PLN

netto

1 dzień

500 PLN

netto

wydarzenia cykliczne

do uzgodnienia

Co mówią o nas ludzie?

"(...) Szczerze polecam IdeaPlace wszystkim firmom, które szukają miejsca na warsztaty szkolenia, czy spotkania z Pracownikami - zwłaszcza, gdy zależy nam na twórczej atmosferze oraz uniknięciu formalnego charakteru, który często towarzyszy takim wydarzeniom."
Jacek Wieczorkowski

Kierownik Sekcji Rozwoju Działu Sprzedaży Detalicznej, Neonet

"IdeaPlace to miejsce niezwykle przyjazne i otwarte na wspieranie wszelkich inicjatyw. Wnętrza są eleganckie i jednocześnie przytulne, sprzyjają kreatywności działań. Stwarzają idealne warunki do spokojnej pracy i atmosferę, w której praca ta jest przyjemnością. (...)"

Kornelia Szytel

Koordynator o. Wrocław, Fundacja "Mam Marzenie"

"(...) organizujemy w IdeaPlace szkolenia dla branży IT. Sale szkoleniowe są doskonale wyposażone, posiadają niezbędny sprzęt techniczny, a proste, nowoczesne biurowe wnętrza pozwalają skupić uwagę uczestników na merytorycznej stronie szkolenia. (...)"

Damian Szczurek

Prezes Zarządu, testuj.pl

Sprawdź, gdzie się znajdujemy!

Sale w IdeaPlace to gwarancja wszystkich korzyści wynikających z lokalizacji w samym centrum Wrocławia.

Wygodny dojazd

Mniej, niż 5 min drogi do najbliższego przystanku MPK

Wiele restauracji

Wokół Placu Solnego znajdziecie wiele opcji na lunch w przerwie szkolenia.

Rozpoznawalna okolica

Bez względu na to, czy uczestniczy szkolenia są z Wrocławia, czy nie – nie będą mieli problemów z odnalezieniem miejsca szkolenia

Zarezerwuj salę!

4 + 7 =

IdeaPlace

Plac Solny 15
50-062 Wrocław

Otwarte:

Pon-Pt: 8:00 – 18:00
Sob i Nd: zamknięte

Zadzwoń:

+48 71 34 09 200

Skorzystanie z usługi najmu sal biznesowych to recepta na spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie.

Chcesz zaprezentować profesjonalny wizerunek podczas negocjacji z klientem?

Organizujesz jednorazowe lub cykliczne spotkanie zespołu, pracującego na co dzień zdalnie?

Potrzebujesz odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia rekrutacji?

Odpowiedzią na te i wiele innych pytań są nasze sale biznesowe.

Czym są sale biznesowe?

 Wynajem sali biznesowej jest usługą, która składa się z trzech komponentów:

  • przygotowania profesjonalnej, zamkniętej przestrzeni biurowej na wyłączność dla Ciebie i Twoich gości lub pracowników,
  • przygotowania cateringu, złożonego z ciepłych i zimnych napojów oraz lekkich przekąsek lub owoców, uwzględniającego opcje wegetariańskie i wegańskie, a także jeśli jest taka potrzeba, zorganizowania lunchu korzystając z pobliskich restauracji ulokowanych w kulinarnym centrum Wrocławia,
  • profesjonalnej obsługi wydarzenia dla zarówno polskich jak i zagranicznych gości przez wykwalifikowany zespół, posługujący się biegle językiem angielskim.

Sale biznesowe to kompleksowa usługa, mająca na celu pomóc Ci w przygotowaniu najwyższej jakości spotkania.

IdeaPlace znajduje się w samym centrum Wrocławia, co gwarantuje prestiżowy wizerunek dla Twojej firmy oraz za sprawą pobliskich przystanków i dobrego skomunikowania z resztą miasta pozwala na wygodny i łatwy dojazd dla osób przyjeżdżających PKS i PKP.

Nasze sale biznesowe są wyposażone w bogatą ilość akcesoriów, jakich możesz potrzebować, a my w pełni dostosujemy ich ekwipunek oraz układ do Twoich wymagań i charakteru planowanego wydarzenia.

Dla kogo są sale biznesowe?

W naszej ofercie możesz znaleźć różne rodzaje sal, dostępnych do wynajęcia przez cały tydzień oraz w takich godzinach, w jakich ich potrzebujesz, a każda z nich wyposażona jest w klimatyzację, odpowiednią w stosunku do wielkości sali ilość gniazdek elektrycznych oraz dostęp do szybkiego internetu. Ponadto każda z nich przygotowywana jest z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zapewniamy środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni, maseczki i rękawiczki jednorazowe, a dla osób, które nie potrzebują obsługi lub w obecnej sytuacji chcą ograniczyć grono osób, z którymi mają kontakt do koniecznego minimum, oferujemy wynajem bezkontaktowy. W tej opcji wszystkie szczegóły rezerwacji ustalane są drogą mailową i telefoniczną, w celu zwiedzania przestrzeni możemy połączyć się przez  komunikator i wspólnie przejść się po IdeaPlace. W przypadku wybrania tej opcji klient po ustaleniu szczegółów dostaje indywidualny kod dostępu na czas trwania najmu i samodzielnie porusza się po powierzchni ze swoimi gośćmi. Wynajem bezkontaktowy zapewnia więc pełnię bezpieczeństwa i komfortu.

Posiadamy sale mieszczące do 6 osób, zgromadzonych przy wspólnym stole, które wyposażone są w wysokiej jakości ekran LCD oraz wg potrzeb udostępniany darmowo flipchart wraz z blokiem i markerami. Do kogo są kierowane? Przykłady sytuacji, w jakich polecamy skorzystanie z naszych sal biznesowych, wymieniać można bardzo długo. Są idealne na sesje coachingowe i biznesowe, kameralne szkolenia, wideokonferencje, webinary, a także przeprowadzenie rekrutacji pracowników czy jako tymczasowe miejsce pracy dla niewielkiego zespołu, a to wciąż tylko najczęstsze powody wynajmu sali biznesowej.

Dla większych grup lub takich, które nie spotykają się fizycznie na co dzień i chciałyby zachować bezpieczny odstęp, również posiadamy idealną ofertę. Sale biznesowe mieszczące nawet do 30 osób, z układem wyposażenia dostosowanym do Twoich wymagań, dostępem do flipchartu, a także projektora. 

Oferta sal biznesowych kierowana jest do firm z różnych branż oraz z różnymi wymaganiami. Zadowolą się nią klienci wymagający indywidualnego podejścia, potrzebujący oddelegowania zadań organizacyjnych na miejscu oraz ceniący sobie przyjazną atmosferę i serdeczne relacje z zespołem. Najbardziej polecamy ją firmom coachingowym i szkoleniowym, szczególnie na szkolenia z kompetencji miękkich, których nie da się przenieść do świata online oraz szkolenia specjalistyczne z branży IT, dla których posiadamy specjalną infrastrukturę, w ramach której dostarczyć możemy opiekę IT, utworzenie indywidualnej sieci dla użytkowników oraz zapewniamy zarówno możliwość skorzystania z sieci Wi-Fi jak i połączenie na kablu Ethernet.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, niezależnie czy jesteś przedstawicielem dużej firmy, który planuje zorganizować spotkanie zespołu pracującego w przeważającym czasie zdalnie, rekruterem, czy też z przyczyn losowych potrzebujesz po prostu w danym momencie odpowiedniego miejsca z dostępem do internetu, w celu przeprowadzenia wideokonferencji. Wśród naszych sal biznesowych, każdy znajdzie opcję, którą idealnie dostosujemy do jego potrzeb.

Bo jak nie my, to kto?

IdeaPlace to firma z wieloletnim doświadczeniem, której zaufało już ogromne grono klientów. 

Nasze sale biznesowe znajdują się w samym sercu Wrocławia, a zespół odznacza się ogromnym doświadczeniem oraz pełnym profesjonalizmu podejściem do klienta.

Sprostamy każdemu wymaganiu. Realizowaliśmy już bardzo różne najmy, np. wynajem 4 sal jednocześnie w ramach Assessment Center, który połączony był z koordynacją przemieszczania się uczestników spotkania, co wymagało od nas efektywnej komunikacji oraz wysokiego poziomu logistyki. Nie raz obsługiwaliśmy również międzynarodowe korporacje, które wybrały Wrocław jako swoje miejsce rozwoju, lub poprzez szybką reakcję i mobilizację zespołu przeistaczaliśmy sale w alternatywne miejsce do pracy, dla osób, które pilnie i nieplanowanie potrzebowały profesjonalnej przestrzeni z dostępem do szybkiego internetu. W ramach każdego najmu zapewniliśmy szeroki concierge dla Gości (w tym również obcojęzycznych) wraz z dbałością o poufność w kwestiach współpracy. 

Nasze sale, to nie tylko tymczasowe miejsce na odbycie spotkania, ale kompleksowa usługa, która ma na celu zapewnić naszym gościom pełny komfort pracy oraz zadbanie o ich samopoczucia z największą starannością.

Każdą ofertę dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta, oferujemy najwyższej jakości obsługę wydarzenia, a także dbamy o poczęstunek w postaci ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, a jeżeli masz taką potrzebę, zorganizujemy dla Twojej grupy również lunch w pobliskiej restauracji.

Pozwól nam zadbać również o Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i dołącz do grona klientów, którzy nam zaufali.