Sala szkoleniowa Wrocław

W odpowiedzi na oczekiwania Naszych Klientów do naszej oferty dodaliśmy również drugą sale – salę szkoleniową, która dostosowana jest do większej grupy osób uczestniczących na spotkaniu czy też szkolenia.

Dzięki naszej prestiżowej lokalizacji sala szkoleniowa w centrum Wrocławia to ogromny atut każdego szkolenia czy spotkania z klientem.
Nasza sala przeznaczona jest na organizację wszelkiego rodzaju warsztatów, szkoleń, kursów, burz mózgów, czy też konferencji dla maksymalnie dwudziestu osób.

Ze względu na jej komfortowe warunki, tak jak w przypadku pierwszej mniejszej sali biznesowej można przeprowadzić w niej spotkanie z kontrahentami, rozmowę kwalifikacyjną, mediację, negocjacje czy też zorganizować zjazdy branżowe. Udostępniana jest również na spotkania z klientami i sesje mentorskie oraz coachingowe.

Sala wyposażona jest we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji wymienionych wyżej spotkań. Dzięki temu, iż jest ona przestrzenna można dostosować ułożenie stołów i krzeseł do rodzaju przeprowadzonego spotkania.

Sala jest klimatyzowana i wyposażona w projektor oraz ekran. Wysoki standard wnętrz oraz profesjonalna obsługa zapewnią sukces w przygotowaniu ważnych spotkań, a także wideokonferencji, które pomogą profesjonalnie zaprezentować Twoją firmę.

Sala może być ustawiona w układzie teatralnym, wtedy może pomieścić około 20 osób, jak również w układzie “U” lub jeden wspólny stół. W układzie “U” lub jeden wspólny stół, aby warunki pozostały komfortowe można pomieścić maksymalnie 14 osób. Ustawienie teatralne idealne jest do spotkań w których nie ma potrzeby tworzenia notatek. Stoły ułożone w literę “U” lub jeden wspólny stół to idealne rozwiązanie , kiedy uczestnicy spotkania powinni się widzieć , takie rozwiązanie jest najlepsze podczas bardziej formalnych spotkań, umożliwia łatwiejszą komunikację.

Tak jak w przypadku naszej innej sali – sali biznesowej nie musisz wynajmować miejsca do pracy w przestrzenie coworkingowej Idea Place, aby skorzystać z sali szkoleniowej. Rezerwacji wstępnej można dokonać na naszej stronie lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego biura pod numerem 71 3409200.

wirtualny adres we wrocławiu
wirtualny adres we wrocławiu

Dajemy możliwość wynajęcia sali w tygodniu i w weekendy. W cenie wynajmu otrzymujesz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu, flipchart oraz obsługę recepcyjną Twoich gości. Odpłatnie można wynająć projektor multimedialny.wraz z ekranem. Istnieje również możliwość zamówienia serwisu kawowego, który uzupełniany jest na bieżąco. Przy dłuższym szkoleniu / konferencji pomagamy także zorganizować wyjście na lunch do polecanej przez nas restauracji, zlokalizowanej maksymalnie 50 metrów od naszego budynku.

Anulowania rezerwacji sali bezkosztowo można dokonać na 2 dni przed planowaną imprezą.
Wynajem naszej sali szkoleniowej w samym sercu Wrocławia daje możliwość przeprowadzenia różnego rodzaju szkoleń, które pomoże Twojej firmie w rozwoju, a dzięki naszemu doświadczenie i najwyższej jakości świadczonych usług I profesjonalnemu wsparciu Recepcji, zapewnimy pełną satysfakcję Twoich Gości.