Sala szkoleniowa Wrocław

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów w naszej ofercie pojawiła się sala szkoleniowa. Wrocław i lokalni przedsiębiorcy mogą z niej korzystać za każdym razem, gdy będą potrzebować miejsca, w którym zmieści się większa grupa osób. Dzięki naszej prestiżowej lokalizacji sala szkoleniowa w centrum Wrocławia to ogromny atut każdego szkolenia czy spotkania z klientem.

Nasza sala przeznaczona jest na organizację wszelkiego rodzaju warsztatów, szkoleń, kursów, burz mózgów czy też konferencji dla maksymalnie dwudziestu osób.

Ze względu na jej komfortowe warunki, tak jak w przypadku pierwszej, mniejszej sali biznesowej, można w niej przeprowadzić spotkania z kontrahentami, rozmowy kwalifikacyjne, mediacje, negocjacje, a także organizować zjazdy branżowe. Udostępniana jest również na spotkania z klientami i sesje mentorskie oraz coachingowe.

W pełni wyposażona sala szkoleniowa – Wrocław

Sala wyposażona jest we wszystkie narzędzia potrzebne do organizacji wymienionych wyżej spotkań. Dzięki temu, iż jest ona przestrzenna, można dostosować ułożenie stołów i krzeseł do rodzaju spotkania. Ponadto jest wyposażona w projektor oraz ekran – to niezbędne sprzęty, które powinna mieć każda sala szkoleniowa. Wrocław i działające w nim firmy na pewno docenią również to, że jest klimatyzowana. Dzięki temu można prowadzić w niej spotkania nawet w ciepłe dni. Wysoki standard wnętrz oraz profesjonalna obsługa zapewnią sukces w przygotowaniu ważnych spotkań, a także wideokonferencji, które pomogą profesjonalnie zaprezentować Twoją firmę.

wirtualny adres we wrocławiu
wirtualny adres we wrocławiu

Ile osób pomieści nasza sala szkoleniowa?

W zależności od układu stołów, inna będzie liczba osób, którą pomieści nasza sala szkoleniowa. Wrocław i klienci, którzy z niej korzystają mogą wybrać ustawienie krzeseł w układzie teatralnym − wtedy sala pomieści około 20 osób. Można też ustawić stoły w układzie “U” lub postawić jeden wspólny stół. Wtedy sala zapewni komfortowe warunki dla maksymalnie 14 osób.

Ustawienie teatralne jest idealne do spotkań, w których nie ma potrzeby tworzenia notatek. Stoły ułożone w literę “U” lub jeden wspólny stół to z kolei dobre rozwiązanie, kiedy uczestnicy spotkania chcą widzieć siebie nawzajem. Takie rozwiązanie jest najlepsze podczas bardziej formalnych spotkań, ponieważ umożliwia łatwiejszą komunikację.

Nie musisz wynajmować miejsca do pracy w przestrzeni coworkingowej IdeaPlace, aby cieszyć się z korzyści, jakie daje nasza sala szkoleniowa. Wrocław i jego przedsiębiorcy mogą dokonać wstępnej rezerwacji na naszej stronie lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego biura pod numerem 71 3409200.

Wynajem sali – co warto wiedzieć?

Dajemy możliwość wynajęcia sali w tygodniu i w weekendy. W cenie wynajmu otrzymujesz nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu, flipchart oraz obsługę recepcyjną Twoich gości. Odpłatnie można wynająć projektor multimedialny wraz z ekranem. Istnieje również możliwość zamówienia serwisu kawowego, który uzupełniany jest na bieżąco. Przy dłuższym szkoleniu lub konferencji pomagamy także zorganizować wyjście na lunch do polecanej przez nas restauracji, zlokalizowanej maksymalnie 50 metrów od naszego budynku.

Anulowania rezerwacji bez opłat można dokonać na 2 dni przed planowaną imprezą.

Prestiżowy adres w samym sercu stolicy Dolnego Śląska – właśnie tam jest zlokalizowana nasza sala szkoleniowa. Wrocław może z niej korzystać, by przeprowadzać różnego rodzaju szkolenia, które pomogą firmie w rozwoju. Dzięki naszemu doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług, a także profesjonalnemu wsparciu Recepcji, zapewnimy pełną satysfakcję Twoich Gości.

Poza salą szkoleniową oferujemy naszym Klientom także adres wirtualny i biuro wirtualne. Wiąże się z tym szereg korzyści, które pomagają w prowadzeniu biznesu.