• Polski
  • English
  • Deutsch

Dobre rozwiązania dla start-upów

Założenie firmy i prowadzenie jej w taki sposób by przynosiła jak największe zyski nie jest rzeczą łatwą. Często już w ciągu pierwszych tygodni młody przedsiębiorca przekonuje się, że pomysł, choć poparty dużą dawką ambicji i zaangażowania, to nie wszystko.

Gdzie ulokować swoich pracowników- we własnym salonie, na tarasie czy w garażu? Bo przecież na wynajem biura nas nie stać. Co robić gdy chcemy zarejestrować naszą firmę pod innym adresem niż domowy? Zapewne wcześniej czy później zadasz sobie te pytania jako młody startupowiec. Na szczęście, nie musisz długo głowić się nad odpowiedzią. Idea Place przynosi gotowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ograniczone koszty i wynajem

W Idea Place wiemy, że początki bywają trudne. Właśnie dlatego nasze usługi są w tak przystępnych cenach dostosowanych do potrzeb startupowców. Posiadamy mikrobiura do wynajęcia, gdzie pracować może od 4 do 12 osób. Ofertę dostosowujemy do Ciebie i Twoich potrzeb, dzięki czemu płacisz tylko za udogodnienia, z których korzystasz.

Zapewniamy Ci w pełni wyposażone miejsce do pracy i tym samym zwalniamy z kosztów umeblowania. Nasza przestrzeń posiada wszystkie urządzenia, których potrzeba do szczęścia: drukarkę, ksero, skan i wiele innych. W każdej chwili możesz udać się do jednej z naszych kuchni i podgrzać sobie jedzenie w kuchence mikrofalowej czy zaparzyć aromatyczne espresso w wielofunkcyjnym ekspresie do kawy.

Martwisz się, że nie będziesz miał gdzie spotykać się z klientami? Z nami to żaden problem! Po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów chętnie udostępnimy Ci jedną z naszych sal byś mógł w spokoju przeprowadzić spotkanie.

Adres wirtualny lepszy od domowego

A co jeśli nie chcesz wynajmować przestrzeni biurowej i potrzebujesz jedynie adresu, pod którym będziesz mógł zarejestrować swój startup? Dla ludzi takich jak Ty mamy wyjątkowo atrakcyjną i bogatą ofertę wirtualnego biura w centrum Wrocławia. Nasza prestiżowa lokalizacja Plac Solny 15 od początku zapewni Ci lepszy start na wrocławskim rynku pracy.

Adres to nie wszystko co dajemy Ci w pakiecie wirtualnego biura. Oferujemy także pomoc w załatwieniu spraw związanych z odbiorem korespondencji czy przygotowywaniem rezerwacji. W zależności od tego na czym Ci najbardziej zależy, proponujemy spersonalizowany pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie. Zainteresowany? Sprawdź ofertę Biura Wirtualnego.

Idea Place to prestiż, jakość i przede wszystkim duże ułatwienie dla Twojego biznesu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z każdym kto korzysta z naszych usług. Współpracujemy z wieloma startupami, stąd też znamy i umiemy sprostać ich potrzebom. Odwiedź nas na Placu Solnym 15, przedstaw nam swój biznes i potrzeby, a my zajmiemy się resztą.